неділя, 4 квітня 2010 р.

Онлайн сервіси для створення колажів

Не секрет, що не всі ми можемо мати талант дизайнера, але іноді хочеться зробити щось цікаве, наприклад, до дня анродження друга (подруги) або на свято першого квітня. У мережі є велика кількість шаблонів для Фотошоп, що зробити щось на кштал "друг у шкурі діда мороза" або Шрека, або вампіра тощо.

Є простіші шляхи для гумору, які більшість роботи виконають за вас. Це онлайн сервіси для створення веселих і прикольних колажів.


Обкладинки журналів 

Bighugelabs.com - один з її найпопулярніших сервісів для оформлення обкладинки неіснуючого журналу та кіноплакатів з вашим фото. 


Нямкі
Фотоколажі із твринами, переважно кішками можна зробити за допомогою сервісу cheezburger.com.

Тривимірні обличчя

Сайт зробить із завантаженого вами фото анфас імітацію тривимірної моделі. На модель можна наліпити бороду, вуса, інше волосся. Можна побачити своє обличчя впівоберт, втретьоберта і так далі - поводите його за ніс мишкою.

Демотиватори

Демотіватор - це помітне, як правило великоформатне, зображення, супровід коротким текстом, зроблене в агітаційних, рекламних, інформаційних чи навчальних цілях.
 Сервіси для ствоерння демотиваторів bomz, demotivators.ru, demotivators.org.ua.

Найпростіший генератор оголошень про розшук злочинців. Треба лише завантажити свою картинку, наприклад, на Tuxpi.com на якому є 33 ефект з перетворення фотографії в демотіватор, полароідний знімок, поштову марку, попартовую мозаїку.

Анімовані гіфи

Треба на сайті  завантажити три картинки у форматі JPG або GIF, вибрати розмір зображення і частоту зміни кадрів і натиснути на кнопку Generate Animation. 

Колажі

Photovisi призначений для легкого і швидкого створення колажів з ваших фотографій для подальшого друку чи використання, наприклад, як шпалери на робочий стіл. Щоб почати роботу натискаєте велику кнопку на головній сторінці. Наступний крок - це вибір шаблону для розташування ваших фотографій в колажі. Можна з розмістити рівненько в ряд, можна під нахилом, додати відступів або взагалі щоб вони накладалися один на одного. Є опція додавання фону для всіх зображень, а також показ їх у чорно-білих кольорах. Комікси
Якщо об'єднати картинки, завантажені вами, та підписи до них сюжетом, вийде комікс.
 Сomic Life - сервіс створення коміксів, з одним вагомим недоліком -  безкоштовна версія програми працює 30 днів.


Фотоприколи


Абсолютно безкоштовно і без реєстрації ви можете скористатися послугами Deefunia. Щоб створити фотоприколи, просто виберіть один з 120 представлених на сайті ефектів і завантажте фотографію зі свого комп'ютера. Ефектний результат своїх праць можна роздрукувати, зберегти до себе на компютер або опублікувати десь в Інтернеті. Також радує наявність російського інтерфейсу (ну не українського).


Немає коментарів:

Дописати коментар