середа, 20 лютого 2019 р.

Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

17 лютого разом з колегами  проф. Осадчий В.В.  та ст. викл. Наумук І.М. брали участь як члени журі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з наукового відділення комп’ютерних наук. 

Відділеннявключає такі секції  як комп’ютернi системи та мережі, безпека інформаційних та телекомунікаційних систем, технології програмування, інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту, Internet-технології та WEB дизайн, а також мультимедiйнi системи, навчальні та ігрові програми. 

Члени журі відділення комп’ютерних наук оцінювали 15 наукових робіт учнів Запорізької області. Учні продемонстрували цікаві доповіді та програмні продукти.
 
Конкурс організовано відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.
 
ІІ обласний етап конкурсу проходив на базі Запорізького національного університету і був організований  Запорізьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані»,  Запорізьким обласним центром туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій, Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної
творчості учнівської молоді та Запорізькою спеціалізованою школою-інтернатом ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум».

Немає коментарів:

Дописати коментар